» Homepage

Schrijvers in de klas

Een schrijver in de klas uitnodigen, dat kan! De meeste schrijvers vinden het leuk om op een school over hun werk te vertellen.

Hieronder vindt u een lijst van auteurs van uitgeverij Den Hertog die schoolbezoeken afleggen.

Informeer bij de auteurs naar de kosten en mogelijkheden.

Ina van der Beek
inavanderbeek@hotmail.com

Lianne Biemond
www.liannebiemond.nl

Adri Burghout
a3burghout@kliksafe.nl

Gisette van Dalen
gvdalen@solcon.nl

Simone Foekens
foekenss@hotmail.com

Margriet de Graaf (max. 100 km vanaf Delfgauw)
s.d.graaf@hccnet.nl

Roland Kalkman (max. 150 km. vanaf Maassluis)
rolandkalkman@tele2.nl 

M.H. Karels-Meeuse
Contactgegevens beschikbaar via Den Hertog

Bram Kasse
Zie www.deleukstekinderboeken.nl of www.bramkasse.nl

Diny van Leeuwen (tot 50 km. vanaf Geldermalsen)
dinyvanleeuwen@kliksafe.nl 

Hans Mijnders
h-mijnders@zonnet.nl

Marian Schalk (max. 50 km. vanaf Amerongen)
marian@schalklinde10.nl

Hanny van de Steeg
cvdsteeg@filternet.nl 

Teunie Suijker
teuniesuijker@telfort.nl

Arja van Velzen (max. 30 km. vanaf Benthuizen)
cjvanvelzen@kpnmail.nl

Joke van Winkel
info@jokevanwinkel.nl

Thea Zoeteman
thea.zoeteman@gmail.com 

Laura Zwoferink
Contactgegevens beschikbaar via Den Hertog